FİYAT KONTROL SİSTEMİ - YARDIM

Aşağıda, merkezi fiyat kontrol sistemini nasıl kullanabileceğiniz adım adım anlatılmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi almak için CetaSoft Yazılım'ın 0 232 8928139 veya Cenk Tamer Cebeci'nin 05424236241 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

1- Web tarayıcınızı (Internet Explorer, Google Chrome gibi) açın. Fiyatları kontrol edeceğiniz web sitesinin adresini girin (örneğin : www.gebzekuyumculari.com).

 

2- Sisteme girdikten sonra ekranın sol tarafında yer alan "Fiyatları Göster"  komutunu tıklayın.

3 - Fiyatların gösterileceği ekran ayrı bir pencere olarak karşınıza gelecektir. Bu pencereyi istediğiniz gibi boyutlandırabilirsiniz Dilerseniz bilgisayarınıza bağlı ikinci bir ekrana veya televizyona sürükleyerek kullanabilirsiniz.

Fiyat değişiklikleri ekranda otomatik olarak güncellenecektir. Sistem bu değişikliklerde sesli uyarı da vereceğinden bilgisayara bağlı hoparlörünüzün açık olmasında fayda vardır.

 

5- Bu sistem ile dilerseniz kayıtlı kuyumculara mesaj yollayabilirsiniz. Giriş ekranında üst tarafta mesaj kutucusunu görebilirsiniz. Mesajı tıklayıp size gönderilmiş mesajı okuyabilir ve yanıt verebilirsiniz. Eğer siz mesaj göndermek isterseniz sayfanın alt tarafında yer alan "Mesaj gönder" bölümünü kullanabilirsiniz.

 

© CetaSoft Yazılım San. Tic. Ltd. Şti. 2012